Simple PayPal Field (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Value
tr: Değer

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: Label
tr: Etiket

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Added
tr: Eklendi

en: Off
tr: Kapalı

en: Mode
tr: Kip

en: Amount
tr: Miktar

en: Payment
tr: Ödeme

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Color
tr: Renk

en: Checkout
tr: Kasa

en: Pay
tr: Öde

en: White
tr: Beyaz

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Black
tr: Siyah

en: Setting
tr: Ayarlar

en: Shape
tr: Şekil

en: Boolean value
tr: Mantıksal değer
