Simple Percentage Field (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
