Simple Percentage Field (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Number
cs: Číslo

en: Default
cs: Výchozí

en: Hidden
cs: Skryté

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Number field
cs: Číselné pole

en: Field types
cs: Typy polí
