Simple Percentage Field (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Number
de: Zahl

en: Default
de: Standard

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Default value
de: Standardwert

en: Minimum value
de: Minimaler Wert

en: Maximum value
de: Maximaler Wert

en: Number field
de: Zahlenfeld

en: Field types
de: Feldtypen
