Simple Percentage Field (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Value
es: Valor

en: Number
es: Número

en: Default
es: Por defecto

en: Hidden
es: Oculto

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Number field
es: Campo de tipo numérico

en: Field types
es: Tipos de campo
