Simple Percentage Field (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Hidden
et: Peidetud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Number field
et: Numbriväli

en: Field types
et: Väljade tüübid
