Simple Percentage Field (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Number
eu: Zenbakia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Number field
eu: Zenbaki eremua

en: Field types
eu: Eremu motak
