Simple Percentage Field (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Number field
gu: સંખ્યા ક્ષેત્ર
