Simple Percentage Field (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Value
he: ערך

en: Number
he: מספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Hidden
he: מוסתר

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
