Simple Percentage Field (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Number
is: Númer

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Hidden
is: Falið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
