Simple Percentage Field (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Number
nl: Getal

en: Default
nl: Standaard

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Maximum value
nl: Maximale waarde

en: Number field
nl: Nummerveld

en: Field types
nl: Veldtypes
