Simple Percentage Field (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Number
sk: Číslo

en: Default
sk: Predvolené

en: Hidden
sk: Skryté

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Field types
sk: Typy polí
