Simple Percentage Field (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Number
sl: Številka

en: Default
sl: Privzeto

en: Hidden
sl: Skrito

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: Maximum value
sl: Največja vrednost
