Simple Percentage Field (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Number
tr: Sayı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Hidden
tr: Gizli

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Number field
tr: Sayı alanı

en: Field types
tr: Alan tipleri
