Simple Percentage Field (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Number
el: Αριθμός

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Number field
el: Πεδίο αριθμού

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
