Simple Percentage Field (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Number
fr: Nombre

en: Default
fr: Par défaut

en: Hidden
fr: Caché

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Minimum value
fr: Valeur minimum

en: Maximum value
fr: Valeur maximale

en: Number field
fr: Champ nombre

en: Field types
fr: Types de champs
