Simple Percentage Field (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Value
it: Valore

en: Number
it: Numero

en: Default
it: Predefinito

en: Hidden
it: Nascosto

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Number field
it: Campo numerico

en: Field types
it: Tipi di campo
