Simple Percentage Field (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Number
lt: Skaičius

en: Default
lt: Numatytasis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
