Simple Percentage Field (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Number
vi: Số

en: Default
vi: Mặc định

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Minimum value
vi: Giá trị tối thiểu

en: Maximum value
vi: Giá trị tối đa
