Simple Percentage Field (1.0.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Number
fi: Numero

en: Default
fi: Oletus

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Number field
fi: Numerokenttä

en: Field types
fi: Kenttätyypit
