Simple Percentage Field (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: Hidden
gl: Oculto

en: Default value
gl: Valor predefinido
