Simple Percentage Field (1.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Number
hy: Թիվ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
