Simple Percentage Field (1.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Number
id: Angka

en: Default
id: Bawaan

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Number field
id: Field angka

en: Field types
id: Jenis bidang isian
