Simple Percentage Field (1.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: Number
ja: 数値

en: Default
ja: デフォルト

en: Hidden
ja: 非表示

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Minimum value
ja: 最小値

en: Maximum value
ja: 最大値

en: Number field
ja: 数値フィールド

en: Field types
ja: フィールドタイプ
