Simple Percentage Field (1.0.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Default value
jv: Biji gawan
