Simple Percentage Field (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Number
km: លេខ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
