Simple Percentage Field (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Number
oc: Nombre

en: Default
oc: Per defaut

en: Hidden
oc: Amagat

en: Default value
oc: Valor per defaut
