Simple Percentage Field (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Number
fa: عدد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Hidden
fa: پنهان

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
