Simple Percentage Field (1.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Number
ar: رقم

en: Hidden
ar: مخفي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Number field
ar: حقل رقم
