Simple Percentage Field (1.0.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Number
hi: संख्या

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Number field
hi: संख्या फ़ील्ड
