Simple Percentage Field (1.0.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Number
pl: Liczba

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Minimum value
pl: Minimalna wartość

en: Maximum value
pl: Maksymalna wartość

en: Number field
pl: Pole numeryczne

en: Field types
pl: Typy pól
