Simple Percentage Field (1.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Number
sv: Tal

en: Hidden
sv: Dold

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Number field
sv: Nummerfält

en: Field types
sv: Fälttyper
