Simple Percentage Field (1.0.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Number
ta: எண்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Number field
ta: எண் துறை
