Simple Percentage Field (1.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Number
be: Нумар

en: Default
be: Прадвызначана

en: Hidden
be: Схаваць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Number field
be: Лікавае поле

en: Field types
be: Тыпы палёў
