Simple Percentage Field (1.0.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Number
ca: Número

en: Hidden
ca: Ocult

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Number field
ca: Camp numèric

en: Field types
ca: Tipus de camps
