Simple Percentage Field (1.0.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Number
da: Antal

en: Hidden
da: Skjult

en: Default value
da: Standardværdi

en: Number field
da: Nummerfelt

en: Field types
da: Felttyper
