Simple Percentage Field (1.0.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Number
hu: Szám

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Minimum value
hu: Minimum érték

en: Maximum value
hu: Maximum érték

en: Number field
hu: Szám típusú mező

en: Field types
hu: Mezőtípusok
