Simple Percentage Field (1.0.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Number
ro: Număr

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Number field
ro: Câmp numeric

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
