Simple Percentage Field (1.0.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Number
ru: Число

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Minimum value
ru: Минимальное значение

en: Maximum value
ru: Максимальное значение

en: Number field
ru: Числовое поле

en: Field types
ru: Типы полей
