Simple Percentage Field (1.0.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Number
uk: Число

en: Hidden
uk: Приховано

en: Default value
uk: Базове значення

en: Minimum value
uk: Мінімальне значення

en: Maximum value
uk: Максимальне значення

en: Number field
uk: Числове поле

en: Field types
uk: Типи полів
