Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add argument
uk: Додати аргумент

en: Slot
uk: Позиція

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок
