Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Value
it: Valore

en: Name
it: Nome

en: Every page except the listed pages
it: Tutte le pagine eccetto quelle selezionate

en: The listed pages only
it: Solo le pagine selezionate
