Simple Popup Blocks (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Center
hu: Középen

en: Manage
hu: Kezelés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Width
hu: Szélesség

en: Media
hu: Média

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Choose layout
hu: Elrendezés kiválasztása

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Top center
hu: Felső közép
