Simple Popup Blocks (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Center
my: ဗဟို

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Media
my: မီဒီယာ
