Simple Popup Blocks (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Center
lv: Centrēt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Width
lv: Platums

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: About
lv: Par
