Simple Popup Blocks (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Center
pt: Central

en: Manage
pt: Gerenciar

en: Width
pt: Largura

en: Media
pt: Mídia

en: here
pt: aqui

en: Configuration
pt: Configurações

en: Note
pt: Nota

en: No results found
pt: Nenhum resultado encontrado.

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Automatic
pt: Automático

en: Choose layout
pt: Escolha o layout

en: About
pt: Sobre

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Top center
pt: Superior Central

en: Close button
pt: Botão fechar
