Simple Popup Blocks (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Width
jv: Ambané

en: here
jv: nag kéné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Overlay
jv: Ngambang

en: About
jv: Ngenani
