Simple Popup Blocks (8.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Center
be: Цэнтр

en: Manage
be: Кіраваць

en: Width
be: Шырыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: About
be: Аб
