Simple Popup Blocks (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Center
fa: وسط

en: Manage
fa: مدیریت

en: Layout
fa: آرایش

en: Width
fa: عرض

en: Media
fa: رسانه

en: here
fa: اینجا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Note
fa: یادداشت

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Automatic
fa: خودکار

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Choose layout
fa: انتخاب آرایش

en: About
fa: درباره
