Simple Popup Blocks (8.x-2.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Width
ku: پانی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
